ploterstudio.pl

Ploter Studio • Drukarnia wielkoformatowa Ploter Studio to cyfrowa drukarnia wielkoformatowa.

Oferujemy szeroki zakres usług - od standardowych druków typu banner, plakat, przez systemy wystawiennicze, do wszelkiego rodzaju naklejek - usuwalnych, podłogowych, wycinanych, magnetycznych, adhezyjnych.

Nasza pełna oferta.

Staramy się kłaść nacisk na trzy aspekty - indywidualne podejście do każdego klienta i każdej pracy, jak najwyższą jakość, oraz jak najkrótszy termin realizacji.

Indywidualne podejście - analizujemy zapytania, podpowiadamy rozwiązania, sprawdzamy dostarczone materiały, pomagamy w ich przygotowywaniu.

Jakość - drukujemy na japońskich ploterach firmy Mutoh. Nie oszczędzamy na rozdzielczości, materiale i atramentach. Drukujemy wolniej, ale z wyższą jakością.

Termin - pomimo powyższego większość prac realizujemy w ciągu 24 godzin. Standardowy termin realizacji wynosi więc 1 dzień roboczy. Mamy wiele sygnałów od klientów, że to dla nich bardzo ważne.

Regularnie proponujemy naszym klientom promocje - niektóre cieszą się tak dużym powodzeniem, że goszczą niemal stale w naszej ofercie.

Zobacz aktualne promocje.

Stale szukamy i wprowadzamy do oferty nowe materiały i produkty. Ostatnio hitem stała się folia do naklejek usuwalnych z klejem Easy Dot. Pozwala ona na wielokrotną repozycję naklejek, łatwo odkleja się, nie zostawia śladów, nie niszczy powierzchni.

Zobacz naklejki usuwalne.

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na pytania i przedstawimy ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb.

Szczegóły strony www.ploterstudio.pl:

Podlinkuj stronę www.ploterstudio.pl:

Ploter Studio • Drukarnia wielkoformatowa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 125 Odwiedziny googlebot 791

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: