akademia-umyslu.pl

Akademia Umysłu - rozwój wczesnoszkolny Wesoła Tabi - dzieło twórców Akademii Umysłu Junior od dzisiaj podpowiada jak wychować zdolne dziecko. Zadania zawarte w tej nowej grze nie tylko podnoszą zdolności intelektualne malców w wieku 6- 9 lat i rozwój wczesnoszkolny, ale także dbają o ich kondycję fizyczną. Zdolne dziecko to nie tylko takie, które szybko rozwiązuje równania kwadratowe. Zdolne dziecko wykonuje w towarzystwie animowanego ludzika proste ćwiczenia gimnastyczne.

Najlepszą rękojmią sukcesu człowieka na każdym polu jest wysoko rozwinięta inteligencja. Jak więc przyczynić się do tego, by nasza inteligencja była najwyższych lotów ? Najlepiej sięgnąć po sprawdzone metody pracy nad umysłem. Rozwój IQ wspierany przez właściwe zestawy ćwiczeń da doskonałe efekty: inteligencja w górę – sukces murowany. Tak młodzież, jak i dorośli, dzieci i seniorzy mogą w tym celu korzystać z pomocy Akademii Umysłu.

Starsi często mówią, że zadziwia ich inteligencja dzieci. Tak, jakby mali ludzie nie mieli prawa do samodzielnego myślenia. Badania pokazują, że inteligencja dzieci najbardziej rozwija się właśnie w tym początkowym stadium. Wówczas bombardowana różnymi impulsami, inteligencja dzieci wzrasta najszybciej. Należy wykorzystać to zjawisko i inteligencję dziecka rozwijać przy pomocy zestawów ćwiczeniowych Akademii Umysłu Junior.

Szczegóły strony www.akademia-umyslu.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.akademia-umyslu.pl:

Akademia Umysłu - rozwój wczesnoszkolny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 65 Odwiedziny googlebot 164

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: