perspektywy-partner.eu

Firma szkoleniowa, szkoła trenerów - Perspektywy Partner Naszym celem jest wsparcie przy przygotowaniu kursów oraz zajęć różnego typu, a zwłaszcza współpraca z partnerami zewnętrznymi, takimi jak: instytucje związane z pomocą społeczną, gimnazja i inne placówki wychowawcze czy firmy. Pomagamy w rozwijaniu umiejętności społecznych oraz zawodowych, w tym metod skutecznego komunikowania się czy właściwych sposobów rozwiązywania konfliktów.

Kooperujemy z cenionymi agencjami szkoleniowymi działającymi na polskim rynku, przez co jesteśmy w stanie pomóc Państwu w zorganizowaniu każdego typu szkolenia lub kursu kompetencyjnego. PERSPEKTYWY to firma, do której opłaca się zwrócić, gdy chcą Państwo doszkolić swoich pracowników lub jeśli potrzebują Państwo prywatnej porady psychologicznej czy na przykład psychoterapii grupowej. Ważnym elementem naszej działalności, jest również obsługa podmiotów gospodarczych. W ramach usług kierowanych do biznesmenów oferujemy pakiet szkoleń z zakresu sposobów komunikacji, kooperacji w zespole, rozwiązywania konfliktów czy profilaktyki mobbingu. Naturalnie obszar usług realizowanych przez naszą firmę jest znacznie większy. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani przygotowaniem szkolenia, kursu czy innych zajęć dla zatrudnianych pracowników, uczniów lub dla samych siebie, namawiamy do sprawdzenia naszej witryny www.

Pod adresem www. perspektywy-partner. eu odnajdą Państwo kompletny spis usług świadczonych przez naszą agencję. W przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu. Nasi konsultanci z pewnością udzielą Państwu fachowej odpowiedzi i dopomogą w wyborze określonego zestawu kursów. Zapraszamy!

Szczegóły strony www.perspektywy-partner.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.perspektywy-partner.eu:

Firma szkoleniowa, szkoła trenerów - Perspektywy Partner

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 70 Odwiedziny googlebot 52

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: