stayandplay.pl

Szkolenia z pierwszej pomocy Firma STAY & PLAY z Krakowa specjalizuje się w realizacji szkoleń z zakresu pierwszej pomocy, kierowanych do osób nie posiadających wykształcenia medycznego. Kursy prowadzone są na terenie Krakowa, Chorzowa, Bielsko-Białej, Zakopanego, Opola, Warszawy, a także na terenie całej Polski.

Wszystkie kursy z pierwszej pomocy realizuje wysoko wykwalifikowana kadra: trenerzy pierwszej pomocy, ratownicy, instruktorzy Amerykańskiego Stowarzyszenia Kardiologicznego. Nauka pierwszej pomocy opiera się na autorskim projekcie STAY & PLAY, zgodnym z obecnie stosowaną wiedzą medyczną i wytycznymi Polskiej Rady Resuscytacji.

Wykorzystywane formy edukacji sprawiają, że uczestnicy uzyskują pełną wiedzę potrzebną do uratowania ludzkiego życia. Nasze zajęcia odbywają się z wykorzystaniem m.in: dyskusji, pokazów multimedialnych, symulacji stanów zagrożenia życia, praktyki na fantomach szkoleniowych i pokazów, które prowadzi instruktor pierwszej pomocy.

Każdy z uczestników kursu po jego zakończeniu otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobycie wiedzy z tematyki ratownictwa. Oferta szkoleń z pierwszej pomocy STAY & PLAY kierowana jest do organizacji, urzędów, przedsiębiorstw, szkół nauki jazdy i opiekunów małych dzieci. W ofercie STAY & PLAY znajduje się także zabezpieczenie medyczne oraz pokazy pierwszej pomocy.

Szczegóły strony www.stayandplay.pl:

Podlinkuj stronę www.stayandplay.pl:

Szkolenia z pierwszej pomocy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 132 Odwiedziny msnbot 16 Odwiedziny googlebot 334

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: