brainturbo.pl

Szybka nauka języków - Brainturbo.pl Brainturbo to nowatorskie podejście do nauki języków obcych. Szybka nauka języków obcych, gdy brak ci czasu i chęci!

Brainturbo to niekonwencjonalna metoda nauki języków obcych, której najważniejsze zalety to:

- Rekordowa szybkość
- Skuteczność
- Totalna bezstresowość

Technologia opiera się na najnowszych zdobyczach wiedzy o mózgu i psychologii uczenia się. Przenosi w taki stan świadomości, który najbardziej sprzyja zdobywaniu wiedzy. Dzięki temu proces nauki postępuje niezwykle szybko i z naturalną łatwością. W taki właśnie sposób uczymy się własnego języka jako dzieci.

Podstawą jest tu urządzenie rozwoju osobistego – szczytowe osiągnięcie techniki XXI w. i niezwykle skuteczne. Technologia to naprzemienne zajęcia laboratoryjne i indywidualne zajęcia z nauczycielem/trenerem.

Ucząc się w ten sposób przez 3 miesiące słuchacz zdobywa praktyczną znajomość języka bez domowego zakuwania . Dodatkowo zdobyta wiedza w 82 % pozostaje w pamięci trwałej a w przypadku tradycyjnych metod nauki tylko w 36%.

Harmonogram nauki w sposób maksymalny dostosowany do wymogów słuchacza.

Niewielkie wymagania czasowe Brainturbo zaleca każdemu optymalnie 4 godziny nauki tygodniowo,..

Ponadto poprawi się nastrój osobisty uczniów, staną się bardziej zrównoważeni, ich myślenie stanie się bardziej kreatywne. Takie odziaływanie oraz komfortowe otoczenie czyni, że tę metodę można nazywać również SPA w nauce języka.

Szczegóły strony www.brainturbo.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.brainturbo.pl:

Szybka nauka języków - Brainturbo.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 74 Odwiedziny googlebot 228

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: