amrconsulting.pl

Badania Satysfakcji Pracowników Tworzymy trzyosobowy zespół specjalistów oferujących usługi konsultingowo-badawcze przy przeprowadzaniu badań satysfakcji pracowników.

W ramach naszych usług wyznaczamy cele badawcze, określamy kryteria, które mają wpływ na satysfakcję pracowników, opracowujemy kwestionariusze do ankiet satysfakcji oraz przeprowadzamy badania satysfakcji przy wykorzystaniu badań ankietowych (w tym ankiet on-line).

Wykonujemy statystyczne analizy rezultatów badania oraz zapewniamy rekomendacje wskazujące konkretne obszary w firmie wymagające poprawy z punktu widzenia oczekiwań jej pracowników.
Zajmujemy się też świadczeniem usług doradczych w zakresie badania i monitorowania poziomów satysfakcji.

Stosowane przez nas rozwiązania są elastyczne- dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów, dostępnych budżetów na badania oraz oczekiwanych terminów realizacji.

Pamiętając, że kluczowym czynnikiem dla sukcesu firmy są dzisiaj jej wyszkoleni i zaangażowani pracownicy, warto stale monitorować co pracownicy sądzą o działaniach swojej firmy, panującej atmosferze pracy, systemie wynagrodzeń czy możliwościach rozwoju zawodowego w danej firmie. Te elementy składają się właśnie na poziom satysfakcji pracowników, a ta decyduje o tym, czy pracownicy będą chcieli zostać w firmie oraz czy będą się z nią identyfikować i współuczestniczyć w podejmowanych przez firmę działaniach.

Poprzez nasze badania kadra menedżerska uzyskuje informacje, które z podejmowanych decyzji mają wpływ na postawę pracowników oraz jak pracownicy odbierają wewnętrzne i zewnętrzne działania firmy.

Nasza firma realizuje również kompleksowe badania satysfakcji klientów.

Szczegóły strony www.amrconsulting.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.amrconsulting.pl:

Badania Satysfakcji Pracowników

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 138 Odwiedziny msnbot 12 Odwiedziny googlebot 305

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: