nowaerakamienia.pl

Kamień elewacyjny i dekoracyjny na elewacje i ogrodzenie Firma Nowa Era Kamienia w LEGIONOWIE produkuje dla Ciebie kamień elewacyjny,dekoracyjny i ozdobny na: elewacje, ogrodzenia, cokoły, kominki, kominy, ściany, grille, ścieżki ogrodowe, przypory, murki oporowe, obrzeża basenów

Oferujemy dużą ilość wzorów: piaskowiec dłutowany, valenzia, cartagena, otoczak, wiejski, melanż, angielski, pustynny, cascata, colorado, arkanzas, rafowy, grecki i inne w przygotowaniu.

W każdym wzorze kamienia otrzymujesz minimum kilkadziesiąt różnych elementów, po ułożeniu kamienia na ścianie trudno będzie Ci będzie odnaleźć taki sam element.

Specjalnie dla Ciebie stosujemy do produkcji kamienia najwyższej klasy materiały i barwniki, dlatego kamień który u nas kupisz nawet po latach nie zmieni swojego koloru. Będziesz zaskoczony wyjątkową technologią barwienia, która sprawia, że Twój kamień do złudzenia wygląda jak naturalny.

Kamień zakupiony w naszej firmie możesz układać na każdą zdrowa powierzchnię: cegłę, beton, drewno, plastik, metal i gips.


Instalacja kamienia jest dziecinnie łatwa i nie wymaga żadnych umiejętności. Kamień elewacyjny, który u nas kupujesz jest lżejszy od kamienia naturalnego, twardszy, bardziej trwały, ma mniejszą nasiąkliwość i posiada właściwości docieplające, posiada rówież atest ITB, pozytywną opinię PZH i jest zastrzeżony w Urzędzie Patentowym.

Kolor płytek elewacyjnych (kamienia) ustalasz indywidualnie z nami, a my dostosowujemy się do Twoich wymagań i oczekiwań.

Zapewniamy Ci duże doświadczenie, bo działamy na rynku produkcji sztucznego kamienia najdłużej, już od 1989 roku. Nasi pracownicy doradzą Ci co wybrać z naszej bogatej oferty kamienia, pomożemy Ci w transporcie i pomożemy znaleźć firmę która Ci ułoży kamień. Na Twoje życzenie udzielamy gwarancji na wszystkie rodzaje kamienia.

Kupujesz niezwykły kamień, którego jakość przewyższa jego cenę.

Szczegóły strony www.nowaerakamienia.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.nowaerakamienia.pl:

Kamień elewacyjny i dekoracyjny na elewacje i ogrodzenie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 88 Odwiedziny msnbot 16 Odwiedziny googlebot 911

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: