prezentacje-multimedialne.com.pl

Prezentacje multimedialne–tworzenie prezentacji interaktywnych, flash Prezentacja multimedialna jest jednym z najbardziej efektywnych sposobów prezentacji działalności firmy. Multimedialny przekaz zastępuje tradycyjne formy reklamy i przedstawiania profilu firmy. Wykorzystanie najnowszych technologii wizualizacyjnych: flash, animacje dwu- i trój-wymiarowe, fragmenty filmów wideo, interakcyjną nawigację - zwiększa atrakcyjność przekazywanych treści, wpływa na polepszenie jakości i skuteczność przekazu tworów multimedialnych. Polepsza to także efektowność prezentowania, co podnosi jakość percepcji u potencjalnych odbiorców.
Analizując dotychczasowe rozwiązania możemy wyróżnić dwa typy prezentacji multimedialnych:

1. Prezentacje interaktywne
2. Prezentacje liniowe

Prezentacje interaktywne
Ten typ prezentacji daje użytkownikowi możliwość:

* » pełnej kontroli nad wyświetlanymi treściami
* » wyboru wyświetlanego działu
* » swobodnej nawigacji pomiędzy partiami materiału

Prezentacja Adobe Flash i Macromedia Director
Zarówno prezentacja Adobe Flash jak i Macromedia Director są obecnie najbardziej popularnymi rozwiązaniami na rynku technik multimedialnych.

Prezentacja w formie strony internetowej z kodowaniem HTML
Prezentację taką można stosować w przypadku bardzo rozbudowanych struktur i dużej ilości prezentowanego materiału. Opiera się ona o język programowania zaprojektowany dla witryn internetowych i funkcjonuje jako rozbudowana strona internetowa uruchamiana z dysku CD-ROM.

Prezentacje liniowe
Są to prezentacje w których zawarty materiał wyświetlany jest „slajd po slajdzie” bez możliwości budowania złożonych struktur i nawigacji między poszczególnymi działami. W momencie programowanie prezentacji autor decyduje w jakiej kolejności będą wyświetlane kolejne części zawartego materiału, a następnie w trakcie wyświetlania danej części może jedynie decydować o czasie jego prezentacji.

Szczegóły strony www.prezentacje-multimedialne.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.prezentacje-multimedialne.com.pl:

Prezentacje multimedialne–tworzenie prezentacji interaktywnych, flash

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 96 Odwiedziny msnbot 11 Odwiedziny googlebot 995

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: