mosh.pl

Rock Metal i rock zazwyczaj były traktowane nieco powierzchownie i zawsze znajdowały się w nizinach muzycznych. Jednak to właśnie ten gatunek muzyczny ma największy wpływ na rozwój muzyki ogólnie. To właśnie z takiej muzyki czerpią inne kapele grające całkiem różną gatunkowo muzykę.

Mamy takie zespoły jak Tool czy Dream Theater, które czerpią z dorobku znanych i cenionych utworów muzyki metalowej i rockowej. Oczywiście sami są już teraz sławni w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Warto więc skupić swoją uwagę i odkryć na nowo muzycznych artystów, którzy lekko osiwieli, ale teraz wychodzą.

Masa ludzi słuchało i słucha do dzisiaj Pink Floyd. Świetny zespół wręcz mistyczny i każdy fan wie o co chodzi. Dzisiaj mamy do czynienia z wcale nie gorszymi naśladowcami, którzy do własnej muzyki włożyli coś od siebie. Dzisiaj widać jak duży wpływ na muzykę nawet pop słyszaną codziennie w radio miał metal. Są to covery, miksy.

Każdy dobry muzyk bierze z tych wszystkich odmian muzycznych i tworzy coś swojego. Mamy do czynienia później z różnymi awangardowymi gatunkami trochę są tworzone dla sztuki, ale zawsze jest to coś nowego co powstało na podwalinie starszej muzyki.

Szczegóły strony www.mosh.pl:

Podlinkuj stronę www.mosh.pl:

Rock

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 149 Odwiedziny msnbot 15 Odwiedziny googlebot 698

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: