czarnolecka.pl

Czarnołęcka 24 Kameralne osiedle mieszkaniowe w warszawskim międzylesiu. Zespół mieszkaniowy Czarnołęcka 24 położony jest pomiędzy dwoma lasami tworzącymi Mazowiecki Park Krajobrazowy. Niska zabudowa charakteryzująca okoliczne nieruchomości Międzylesia i Anina oraz bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat. Jest to wymarzone miejsce dla osób, które szukają mieszkań w spokojnej i kameralnej okolicy bez konieczności wyprowadzania się poza miasto. Popularne metraże, atrakcyjne rozkłady mieszkań. stworzona przez istniejący budynek z pierwszej połowy XX wieku tworzy niepowtarzalny klimat i jakość przestrzenną, unikalną w skali całej Warszawy.

W obu trzykondygnacyjnych domach przewidziano w sumie 12 mieszkań. Lokale 2, 3, 4 - pokojowe dostępne są w najpopularniejszych metrażach od 50 do 80 m2. Mieszkania na ostatnich piętrach posiadają antresole.

W ofercie specjalnej znajdują się dwa bliźniacze apartamenty w odrestaurowanym domu. Budynek zbudowany w 1924 roku wpisany jest do Gminnego Rejestru Zabytków. Po przebudowie i rozbudowie wyodrębniono dwa niewielkie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej 5 i 6 pokojowy o pow. 193 m2 i 205 m2, z przestronnymi tarasami i własnymi ogrodami.
Do dyspozycji mieszkańców przewidziano w sumie 15 miejsc postojowych i 14 komórek lokatorskich w częściach podziemnych budynków.

Szczegóły strony czarnolecka.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę czarnolecka.pl:

Czarnołęcka 24

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 124 Odwiedziny msnbot 25 Odwiedziny googlebot 944

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: