epilaser.pl

EPILASER - Centrum Medycyny Laserowej w Legnicy Naszą przewagą jest kompetencja i najnowsze sprawdzone technologie. Zapraszamy na zabiegi medycyny estetycznej m. in. Endermologia, Depilacja Laserowa, Modelowane sylwetki, Zamykanie naczynek, Usuwanie przebarwień, Lifting, Ujędrnianie, Wyszczuplanie, Redukcja kurzych łapek, zmarszczek, blizn i rozstępów,

Witryna firmy EpiLaser, gdzie się znajdujesz jest częścią wyjątkowego zestawienia salonów urody na świecie, gdzie zabiegi usuwania włosów na stałe wykonywane są za pomocą nowoczesnych laserów Vectus™.

Usuwanie włosów za pomocą Vectus nie wiąże się ze szczeólnym przygotowaniem przed, ale należy pamiętać, aby zgodnie ze zasadami tego gabinetu i w troszcząc się o jak bezpieczeństwo i celowość zabiegu, zabieg aod:
depilacja legnica

określenia fototypu skóry pacjenta przy pomocy czytnika melaniny „Skintel”
dokładnego określenia parametrów do wykonania zabiegu (poziom melaniny, grubość skóry, kolor włosa itp. )
oznaczenia białą kredką miejsc w jakim obszarze zabieg będzie wykonany oraz określenia miejsc, które nie będą poddane zabiegowi (m. in. pieprzyki, blizny itp. )


SKUTECZNOŚĆ

Po pierwszym zabiegu depilacji zwykle pozbywamy się ok 30% owłosienia. Wynika to z tego, że tak naprawdę podczas zabiegu możemy usunąć tylko te włosy, które są w fazie aktywnego wzrostu. Na pozostałe laser nie zadziała, ponieważ właśnie to zwykle ok. 30% naszych włosów znajduje się w tej fazie i na te włosy działamy światłem lasera usuwając je na zawsze. Dlatego też zabiegi wykonywane są w odstępach 6-8 tygodni, ponieważ będą skuteczne w takim stopniu, w jakim powinny być. Znając cykliczność wzrastania włosa możemy mieć duży wpływ na efektywność i skuteczność zabiegu epilacji.

Szczegóły strony epilaser.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę epilaser.pl:

EPILASER - Centrum Medycyny Laserowej w Legnicy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: