egospa.pl

Kosmetyka Wejherowo W naszym salonie każdy wybiera to, co lubi - jednym razem może to być masaż gorącymi kamieniami, innym zaś - połączenie sauny parowej i jacuzzi. Szerokość zakresu usług i różnorodność wykonywanych zabiegów jest tak duża, że każdy znajdzie w Ego-Spa coś dla siebie.

Specyfika naszego salonu SPA polega przede wszystkim na wszechogarniającym Państwa spokoju podczas wykonywania zabiegu. Wszystkie zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne odbywają się tu bez pośpiechu, co wspaniale relaksuje i uspokaja.

Ego-Spa łączy w sobie cechy sanatorium, centrum odnowy biologicznej, kliniki medycyny alternatywnej i salonu masażu. W to wszystko wpleciona jest niezwykła atmosfera i najwyższy standard. Wśród dodatkowych usług, jakie możemy Państwu zaoferować znajdują się również pedicure, manicure, odchudzanie, odnowa biologiczna, kosmetyka twarzy i fryzjer. Zabiegi w naszej klinice mają na celu kompleksową odnowę całego ciała, a co za tym idzie również i umysłu. Szybkie tempo życia, stresująca praca oraz wydłużenie aktywności zawodowej sprawiają, że intensywna odnowa biologiczna staje się koniecznością. Powszechny dziś styl życia wymusza potrzebę wypoczynku połączonego z regeneracją sił witalnych i poprawą ogólnej kondycji organizmu, by na nowo uwidocznić w nim wewnętrzne piękno.

Szczegóły strony www.egospa.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.egospa.pl:

Kosmetyka Wejherowo

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 85 Odwiedziny msnbot 9 Odwiedziny googlebot 182

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: