salongloria.com

Salongloria.com - Salon kosmetyczny Katowice Zapraszamy do naszego Salonu, który jako firma rodzinna istnieje na rynku od 1989 roku.
Na przestrzeni tych lat – dzięki licznym szkoleniom w kraju i za granicą (Francja, Szwajcaria, Niemcy) – rozwijaliśmy się w kierunku gabinetu wyspecjalizowanego w zaawansowanej, holistycznej pielęgnacji skóry. Poszerzając wciąż swoją wiedzę i doświadczenie w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej, stajemy się zagwarantować niezmiernie wysoką jakość i skuteczność wykonywanych przez nas zabiegów.

Naszą ideą jest, aby dbać, nie tylko o Państwa urodę zewnętrzną, ale również o tę wewnętrzną. Pragniemy podążać ku harmonii pomiędzy ciałem i duszą, ponieważ tylko takie rozwiązanie gwarantuje pełnię szczęścia i naturalne piękno. Zabiegi dla skór wrażliwych i delikatnych, Zabiegi na bazie kwasów, Oczyszczanie młodzieżowe skóry, Zabiegi wokół oczu, Wypełnianie brud nosowo-wargowych, Wypełnianie zmarszczek między brwiami, Zamykanie naczyń krwionośnych. Do zobaczenia z poważaniem Sonia Torenz i współpracownicy.

Szczegóły strony salongloria.com:

Podlinkuj stronę salongloria.com:

Salongloria.com - Salon kosmetyczny Katowice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 99 Odwiedziny msnbot 9 Odwiedziny googlebot 337

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: