https://kamykzielony.waw.pl

Przedszkole Terapeutyczne Kamyk Zielony | Warszawa Przedszkole Kamyk Zielony to prężnie działający punkt opieki terapeutycznej w Warszawie. Przedszkole prowadzi działalność na Białołęce, zapraszając do udziału w zajęciach dzieci w wieku od 1, 5 do 8 roku życia. Przedszkole terapeutyczne w Warszawie, ze względu na specyfikę działania, zatrudnia wysoko wyspecjalizowaną kadrę nauczycielską, specjalizującą się w przeprowadzaniu zajęć tematycznych. Wszystkie prace przygotowywane są w oparciu o doświadczenie i wiedzę nauczycieli. Zajęcia prowadzone są zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Wśród zajęć indywidualnych można znaleźć: spotkania z psychologiem, logopedą oraz zajęcia sensoryczne i muzyczne. Z kolei zajęcia grupowe obejmują: rytmikę, sensoplastykę czy dogoterapię. Przedszkole Kamyk Zielony organizuje również warsztaty chemiczne. Dzięki tak szerokiemu zakresowi działań, każde dziecko może rozwijać tu swoje zainteresowania.

Przedszkole terapeutyczne w Warszawie "Kamyk Zielony" zaprasza do udziału w zajęciach codziennie w godzinach 7. 00-17. 00.

Jeżeli więc Twoje dziecko zmaga się z autyzmem lub inną chorobą wymagającą specjalistycznej opieki, zapisz je na zajęcia organizowane w przedszkolu Kamyk Zielony. Punkt opieki terapeutycznej w Warszawie zapewnia ciekawe zajęcia, fachową opiekę i miłą atmosferę. Zapraszamy do kontaktu.

Przedszkole Terapeutyczne Kamyk Zielony
NIP:5681487944
Odkryta 61, 03-140 Warszawa
Tel: +48 660 528 376

Szczegóły strony https://kamykzielony.waw.pl:

Podlinkuj stronę https://kamykzielony.waw.pl:

Przedszkole Terapeutyczne Kamyk Zielony | Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: